Konkurs o “Złote Pióro Prezydenta” rozstrzygnięty!

Tło: szare. Zdjęcie otwartego, czarno-srebrnego, wiecznego pióra. Napis. Laureaci Edycja 25 – 2021 r. Logotypy: Biblioteki w Jaworznie, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna, Biblioteki Śląskiej, Fundacji Wisławy Szymborskiej, Fundacji ABC XXI CPCD, Extra, Puls, portal Sbp, Żółty Jeż.

Konkurs o “Złote Pióro Prezydenta” rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że znamy już laureatów tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o “Złote Pióro Prezydenta Jaworzna”. Jury rywalizacji w składzie: Stanisława Małgorzata Cichy, Celina Waśko, Urszula Kałuża-Byrczek, Barbara Chuderska oraz Alicja Zdziechiewicz, postanowiło nagrodzić 34 autorów. Poniżej prezentujemy wykaz zwycięzców w porządku alfabetycznym. Ogłoszenie wyników i wręczenie przyznanych nagród, nastąpi podczas Gali Finałowej, która zaplanowana jest na 11 czerwca 2021 r. o godz. 11.00 w Bibliotece Głównej w Jaworznie. O szczegółach wydarzenia, ze względu na obowiązujące obostrzenia, poinformujemy laureatów w najbliższym czasie, telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tym względzie.
Serdecznie gratulujemy, życzymy wszystkim dalszych sukcesów i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie.

Laureaci XXV Edycji

14 - 31 maj 2021