Legimi

Drewniany blat. Na nim leży laptop, obok stoi filiżanka z kawą. Poniżej jest stary aparat fotograficzny oraz zdjęcia z wakacji. Tekst: Legimi w Bibliotece. Tysiące e-booków w zasięgu twojej ręki. Szczegóły w Wypożyczalni dla Dorosłych i Dziale Multimedialnym. Poniżej strony znajduje się tablet z napisem - Rynek Główny 17, tel. (32) 751 91 92. Wew. 2 218, 2 227.

Legimi

Drodzy Czytelnicy,

kody Legimi na październik wydajemy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w siedzibie Biblioteki Głównej. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres

od 30 września, podając imię, nazwisko i numer karty.

Liczba kodów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, maile anonimowe i z datą sprzed 30 września nie będą brane pod uwagę.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy dużo zdrowia!

Tagi:

30 wrz 2022 - 31 paź 2022