Legimi

Drewniany blat. Na nim leży laptop obok stoi filiżanka z kawą. Poniżej stary aparat fotograficzny oraz zdjęcia z wakacji. Tekst Legimi w Bibliotece. Tysiące e-booków w zasięgu twojej ręki. Szczegóły w Wypożyczalni dla Dorosłych. Na czerwonym tle biały tekst: W związku z rosnącym zainteresowaniem i małą liczbą kodów, informujemy że: – jedna osoba w kolejce może otrzymać jeden kod, niezależnie od liczby okazanych kart, – jedna wiadomość e-mail to jeden wydany kod w odpowiedzi – niezależnie od liczby podanych w treści maila osób. Kody legimi wydajemy do wyczerpania zapasów. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie nie może zagwarantować, że wszyscy chętni Czytelnicy otrzymają kod.

Legimi

Drodzy Czytelnicy,

kody Legimi na kwiecień wydajemy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w siedzibie Biblioteki Głównej (odbiór osobisty). Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres wdorosli@mbp.jaworzno.pl od 31 marca, podając imię, nazwisko i numer karty.

Liczba kodów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Maile anonimowe i/lub z datą sprzed 31 marca nie będą brane pod uwagę.

W związku z rosnącym zainteresowaniem i małą liczbą kodów, informujemy że:
– jedna osoba w kolejce może otrzymać jeden kod, niezależnie od liczby okazanych kart,
– jedna wiadomość e-mail to jeden wydany kod w odpowiedzi – niezależnie od liczby podanych w treści maila osób.
Kody legimi wydajemy do wyczerpania zapasów. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie nie może zagwarantować, że wszyscy chętni Czytelnicy otrzymają kod.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

31 mar 2023