Legimi

Tło: fioletowo-zielone. Grafika: z lewej strony książki ułożone w stos. W centralnej części czytnik e-booków. Poniżej wyciągnięta kobieca dłoń. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Legimi w Bibliotece. 240 tys. e-booków w zasięgu Twojej ręki. Liczba kodów ograniczona. Kody do odbioru w Wypożyczalni dla Dorosłych lub mailowo wdorosli@mbp.jaworzno.pl. Logotypy: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Miasto Jaworzno.

Legimi

kody Legimi na kwiecień wydajemy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w siedzibie Biblioteki Głównej (odbiór osobisty). Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres wdorosli@mbp.jaworzno.pl od 29marca, podając imię, nazwisko i numer karty.

Liczba kodów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Maile anonimowe i/lub z datą sprzed  29 marca nie będą brane pod uwagę.

W związku z rosnącym zainteresowaniem i małą liczbą kodów, informujemy, że:

– jedna osoba w kolejce może otrzymać jeden kod, niezależnie od liczby okazanych kart,

– jedna wiadomość e-mail to jeden wydany kod w odpowiedzi – niezależnie od liczby podanych w treści maila osób.

Kody legimi wydajemy do wyczerpania zapasów. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie nie może zagwarantować, że wszyscy chętni Czytelnicy otrzymają kod.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

29 mar 2024