Lewis Carroll (1832-1898. Po drugiej stronie lustra…Ukryte talenty twórcy “Przygód Alicji w Krainie Czarów” – quiz

Tło: beżowe. W centrum plakatu umieszczono czarno-białą fotografię przedstawiającą Lewisa Carrolla, który trzyma na kolanach ciemnowłosą dziewczynkę. Wokół zdjęcia, widnieją cztery kolorowe grafiki. Pierwsza przedstawia, umieszczony na statywie, aparat fotograficzny z XIX wieku. Kolejna jest ilustracja białego królika, ubranego w szatę z kartami pik, który stoi, dzierżąc w łapkach trąbkę oraz zapieczętowany zwój. Trzecia grafika przedstawia białą kulę pokrytą matematycznymi wzorami. Natomiast ostatnia przedstawia Alicję stojącą przed stolikiem z małą buteleczką w dłoni, na której widnieje napis „Wypij mnie”. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Quiz. Lewis Carroll (1832- 1898). Po drugiej stronie lustra… Ukryte talenty twórcy „Przygód Alicji w Krainie Czarów”. Logotypy: Biblioteki i Jaworzna - źródła energii.

Z okazji 190. rocznicy urodzin Lewisa Carrolla, twórcy przygód „Alicji w Krainie Czarów”, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza do udziału w quizie multimedialnym, poświęconym życiu i twórczości pisarza. Życzymy Państwu miłej zabawy w odkrywaniu mało znanych talentów słynnego Anglika.

Opis alternatywny

26 sty 2022 - 09 lut 2022