Maluj mimo wszystko. Wystawa prac członków RSTK „Grupa na Zamku” z Oświęcimia

Plakat: tło niebieskie, po prawej stronie trzy pionowo ułożone obrazy przedstawiające: widok ośnieżonych gór i płynącej rzeki, wiązankę żółtych ostów z zielonymi liśćmi, starą drewnianą chatę z suszącym się na podwórzu praniem. Na dole logotypy: Biblioteki, RSTK, obchodów 120-lecia praw miejskich, miasta Jaworzna.

Maluj mimo wszystko. Wystawa prac członków RSTK „Grupa na Zamku” z Oświęcimia

Od 7 kwietnia 2021 r. w bibliotecznej Galerii Exlibris prezentować będziemy prace artystów zrzeszonych w Regionalnym Stowarzyszeniu Twórców Kultury „Grupa na Zamku” z Oświęcimia. Ekspozycja pt. Maluj mimo wszystko, składa się z kilkudziesięciu obrazów, powstałych w trakcie ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego, zorganizowanego przez RSTK w partnerstwie merytorycznym oraz finansowym z Urzędem Miasta Oświęcim. Wydarzenie stanowiło jeden z elementów obchodów 35-lecia Stowarzyszenia. W plenerze wzięło udział około 30 członków RSTK „Grupa na Zamku”, pochodzących z różnych zakątków naszego kraju: Oświęcimia, Chełmka, Trzebini, Wadowic, Wrocławia , Libiąża, Zatora, Jarosławia, Bierunia, Kossowa, Osieka, Tomic. Wystawa potrwa do 27 kwietnia br. Serdecznie zachęcamy do jej obejrzenia.

KATALOG -ONLINE:

Maluj mimo wszystko