„Mały Książę – nowa odsłona”. Gra mobilna

Na białym tle pas z czerwonymi plamami imitującymi farbę nakładaną pędzlem obok tekst: Play-book „Mały Książę – nowa odsłona” od pierwszego grudnia udział w grze możliwy również bez wychodzenia z domu. Zasady gry dostępne na stronie www.mbp.jaworzno.pl Logotypy: projektu, biblioteki, ministerstwa, Jaworzna, studwudziestolecia nadania Jaworznu praw miejskich, TVP Kultura, EXTRA Jaworzno, Puls Jaworzna, SBP.

„Mały Książę – nowa odsłona”. Gra mobilna

Biorąc pod uwagę ograniczenia niepozwalające wszystkim chętnym na wyjście z domu i udział w organizowanych wydarzeniach w bibliotece, od 1 grudnia br. opracowana przez nas gra mobilna dostępna będzie również w wersji „domowej”, co oznacza, że pojawi się możliwość odpowiedzi na pytania w dowolnym czasie i przestrzeni. Scenariusz oraz poszczególne zadania składające się na grę „Mały Książę – nowa odsłona” powstały w odniesieniu do książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Przeżyjmy wspólnie raz jeszcze niezwykłe przygody głównego bohatera, tym razem zestawione z historią współczesnego chłopca i jego rodziny. Zapraszamy wszystkich do literackiej zabawy wykorzystującej nowe technologie. Niezmiennie do przejścia gry konieczne jest posiadanie smartfona/tabletu z systemem iOS (w wersji 8.0 i wyższej) lub Android (w wersji 7.0 wyższej), zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną w Google Play i AppStore) oraz mobilnym dostępem do Internetu. Uczestników prosimy o zapoznanie się z Zasadami gry.

Inicjatywa związana jest realizacją trzeciej edycji projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

01 gru 2021 - 28 lut 2022

Cały dzień