„Mały Książę – nowa odsłona”. Gra mobilna

Na białym tle pas z czerwonymi plamami imitującymi farbę nakładaną pędzlem obok tekst: Play-book „Mały Książę – nowa odsłona” gra mobilna, Biblioteka Główna. Regulamin dostępny na stronie www.mbp.jaworzno.pl Logotypy: projektu, biblioteki, ministerstwa, Jaworzna, studwudziestolecia nadania Jaworznu praw miejskich, TVP Kultura, EXTRA Jaworzno, Puls Jaworzna, SBP.

„Mały Książę – nowa odsłona”. Gra mobilna

Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie wykorzystującej nowe technologie. Inspiracją przy tworzeniu kolejnej gry mobilnej była książka Antoine’a de Saint-Exupéry’ego „Mały Książę”. By razem z nami, w Bibliotece Głównej, na nowo odczytywać historię bohatera opowieści i zastanawiać się nad jej przesłaniem, konieczne jest posiadanie smartfona/tabletu z systemem iOS (w wersji 8.0 i wyższej) lub Android (w wersji 7.0 wyższej), zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną w Google Play i AppStore) oraz mobilnym dostępem do Internetu. Uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem.

Inicjatywa jest elementem cyklu Play-book, wpisanego w program trzeciej edycji projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

02 lis 2021 - 31 gru 2021