Marzenia żabki. Spotkanie autorskie z Urszulą Kępką dla dzieci

Tło białe. Trzy zdjęcia: dwa przedstawiają rysunki do wierszy Urszuli Kępki. Jedno to fotografia poetki. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Marzenia się spełniają. Wierszyki na drugie śniadanie. Marzenia żabki. Spotkanie z Urszulą Kępką. 18 czerwca 2021 r. godz. 10.00. Logotypy: Biblioteki, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna.

Marzenia żabki. Spotkanie autorskie z Urszulą Kępką dla dzieci

Wychodząc naprzeciw prośbom naszych najmłodszych Czytelników, z niecierpliwością wyczekujących możliwości przyjścia do biblioteki i spotkania ze swoimi ulubionymi twórcami, 18 czerwca 2021 r. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z Urszulą Kępką. Wiosenna aura i zbliżające się wakacje będą tematem przewodnim wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 32 751-91-92 (wew. 2 220).

18 cze 2021