Nasz hejt powszedni. Warsztaty profilaktyczne

Tło białe. Grafika: wzór stylizowany na układ scalony. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Sieci w sieci. O cyberprzemocy i innych zagrożeniach. Projekt profilaktyczny. Nasz hejt powszedni. Prowadzenie: Dariusz Pietrek. 11 października 2021 r. godz. 10.00. Logotypy: Biblioteki, GKRPA, 120-lecia nadania praw miejskich, kampanii Jaworzno mówi STOP cyberprzemocy, miasta Jaworzna.

Nasz hejt powszedni. Warsztaty profilaktyczne

W związku z realizacją projektu profilaktycznego pt. Sieci w sieci. O cyberprzemocy i innych zagrożeniach, 11 października 2021 r. o godz. 10.00 w jaworznickiej Bibliotece Głównej odbędą się warsztaty pt. Nasz hejt powszedni. Zajęcia z zakresu zasad komunikacji międzyludzkiej z uwzględnieniem komunikacji internetowej, poprowadzi Dariusz Pietrek ze Śląskiego Centrum Profilaktyki. W trakcie spotkania omówione zostaną kwestie związane ze współczesnym problemem samotności w sieci, lęku przed drugim człowiekiem i ponoszonych kosztów w trakcie dorastania.

Projekt Sieci w sieci. O cyberprzemocy i innych zagrożeniach jest współfinansowany ze środków z budżetu gminy, pochodzących z wpływów z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Projekt jest częścią działań lokalnej kampanii „Jaworzno mówi STOP cyberprzemocy”.

Tło: wnętrze pomieszczenia, na ścianie koloru pomarańczowego wisi biała tablica sucho ścieralna, w tle biały ekran z wyświetlonym slajdem prezentacji multimedialnej. Na pierwszym planie, za biurkiem z rozłożonym laptopem, siedzi mężczyzna. Po jego lewej stronie stoi kobieta. Tło: wnętrze pomieszczenia, na wprost ściana w kolorze pomarańczowym a na niej wisi biała tablica sucho ścieralna. Z lewej strony widać fragment białego ekranu. Zdjęcie przedstawia siedzącego przy biurku mężczyznę. Przed nim leży otwarty laptop.

11 paź 2021