Niemożliwe nie istnieje – o książkach Agnieszki Kaźmierczyk. Spotkanie autorskie.

Tło plakatu czarno-niebieskie. Po prawej stronie na czarnym tle znajduje się tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Spotkanie autorskie, Agnieszka Kaźmierczyk, 20.09.2021, godz. 12.00, Liczba miejsc ograniczona. Po lewej stronie na niebieskim tle widoczny jest fragment okładki książki autorki pt. Epidemia uczuć, a na niej napis: Niemożliwe nie istnieje. U dołu plakatu na białym pasku umieszczono trzy logotypy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Kaźmierczyk, które odbędzie się w Bibliotece Głównej 20 września 2021 r. o godz. 12.00. Podczas wydarzenia, jaworznicka autorka książek dla młodzieży i dorosłych, opowie o swej najnowszej publikacji pt. „Epidemia uczuć”, która na rynku wydawniczym ukazała się w lipcu tego roku. Jest to historia rodzącego się uczucia pomiędzy dwojgiem młodych ludzi – Magdą i Danielem, którzy nie bacząc na przeciwności losu walczą o swą miłość i normalne życie. Wydarzenie zorganizujemy w ramach obchodów 120-lecia nadania Jaworznu praw miejskich.

Relacja

20 września br. o godz. 12.00 w Audytorium Biblioteki Głównej odbyło się spotkanie z Agnieszką Kaźmierczyk. Wydarzenie, w którym uczestniczyła młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie, poświęcone zostało najnowszej publikacji jej autorstwa pt. „Epidemia uczuć”. Książka ukazała się na rynku wydawniczym w lipcu 2021 r. W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o autorce, o tym w jaki sposób tworzy powieści, co ją inspiruje, co w swej pracy pisarskiej kocha najbardziej i dlaczego nie wyobraża sobie życia bez literatury. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z twórczością naszego gościa, którą można określić w kilku słowach: nieco fantastyczna, na pewno wyjątkowa i bardzo nam bliska kulturowo.

Na kolorowym zdjęciu widzimy siedzącą przy okrągłym stoliku, przykrytym czarnym obrusem pisarkę Agnieszkę Kaźmierczyk. Na biurku obok znajdują się małe sztalugi, na których ustawione są trzy książki autorki i plakat reklamujący spotkanie.

Na kolorowym zdjęciu widzimy siedzącą pisarkę Agnieszkę Kaźmierczyk, która rozmawia z prowadzącą spotkanie kobietą. Paniom przysłuchuje się młodzież zaproszona na spotkanie.

20 wrz 2021