Październik z Empik Go

Fioletowe tło, w prawym górnym rogu czarno-białe zdjęcie : czytnik e-booków trzymany w prawej ręce, ozdobionej bransoletkami. Z lewej, w połowie wysokości strony czarno-białe zdjęcie : dwie dłonie, lewa trzyma notatnik, prawa długopis. Obok leży czytnik. Tekst: W naszej Bibliotece otrzymasz dostęp do e-booków w serwisie Empik Go. Zapytaj bibliotekarza o kod dostępu! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Logotypy na dole strony: Śląskie, Biblioteka Śląska, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteka Narodowa.

Październik z Empik Go

Po kody do serwisu Empik Go, na nowy miesiąc, zapraszamy już w środę, 5 października 2022 r. Za pośrednictwem aplikacji na urządzeniach mobilnych, możecie skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków, audiobooków, podcastów oraz oryginalnych produkcji Empiku w serwisie Empik Go. Wystarczy zgłosić się osobiście do Działu Multimedialnego w Bibliotece Głównej lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: multimedia@biblioteka.jaw.pl, podając imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem i mieć uregulowane zobowiązania wobec biblioteki).

Aktywacja kodu odbywa się poprzez stronę https://www.empik.com/go/biblioteki/kod

Liczba kodów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, e-maile anonimowe nie będą brane pod uwagę. Dziękujemy za zrozumienie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Tagi:

05 - 31 paź 2022