Pędzlem, nitką i dłutem malowane – Pokaż co potrafisz. Wernisaż prac pokonkursowych

Tło: szare. Zdjęcie rąk trzymających pędzle do malowania obrazów. Tekst: Stowarzyszenie Twórców Kultury w Jaworznie i Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Gala Finałowa konkursu „Pędzlem, nitką i dłutem malowane. Pokaż co potrafisz. 25 listopada2022 r. godz. 17.00. Loga: STK, Biblioteki, miasta Jaworzna, 120-lecia nadania praw miejskich, MojeJaworzno, Puls, Radio Art., Radio Fest, Tauron.

Stowarzyszenie Twórców Kultury w Jaworznie oraz Miejska Biblioteka Publiczna, serdecznie zapraszają na galę finałową konkursu pt. „Pędzlem, nitką i dłutem malowane – Pokaż co potrafisz”, która odbędzie się 25 listopada br. o godz. 17.00 w Galerii ExLibris. W trakcie uroczystości laureaci tegorocznej edycji rywalizacji otrzymają dyplomy uznania oraz nagrody. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa zwycięskich prac.

Foto Relacja

25 lis 2022