Piękne wspomnienia” – wystawa

Na białym tle znajduje się obraz w tonacji beżowo-żółtej przedstawiający zachód słońca. W dolnej części obrazu widzimy małe biedronki, a nad nimi lecące białe ptaki. W górnej części plakatu niebieski napis: Wystawa prac uczestników Klubu Senior plus „Piękne wspomnienia”, w części dolnej 20 do 31 sierpnia 2021 roku Biblioteka Główna oraz cztery logotypy.

Piękne wspomnienia” – wystawa

W dniach 20-31 sierpnia zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. “Piękne wspomnienia”, prezentującej prace uczestników Klubu Senior+, którego działalność dofinansowana jest z budżetu państwa w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025. Edycja 2021 – Moduł II – Zapewnienie funkcjonowania placówki “Senior+”. Ekspozycja rękodzieła znajduje się w Bibliotece Głównej.

Wykonane prace na zajęciach odzwierciedlają piękno, jakie drzemie w każdym z nas, tęsknotę za tym, co ulotne i niewidoczne, tym co wyraża serce – miłością. Każdy widzi piękno inaczej, a dzieła prac ludzkich niech będą miłym natchnieniem, przyjemnością w odkrywaniu nieznanego.”

Bronisława Zarzeczna

20 - 31 sie 2021