Pisanie prac dyplomowych – spotkanie

Grafika plakatu składa się z figur geometrycznych w kolorze pomarańczowym limonkowym fioletowym i białym. Na górze pośrodku znajdują się trzy typy prac dyplomowych w kształcie prostokątów na których znajdują się napisy Praca Inżynierska Praca licencjacka Praca magisterska. Tekst na plakacie: Pisanie prac dyplomowych i tworzenie bibliografii. 21 stycznia 2023 godzina 11:00 Biblioteka Główna w Jaworznie prowadzenie spotkania Helena Dębecka liczba miejsc ograniczona zapisy prowadzone w wypożyczalni dla dorosłych lub pod numerem telefonu 32 751 91 92 wew. 2218. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Pisanie prac dyplomowych – spotkanie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone pisaniu prac dyplomowych – licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich.

Podczas spotkania uczestnicy zostaną zapoznani z ogólnymi zasadami pisania prac oraz ze sposobami poszukiwania i doboru źródeł. Zaprezentowane będą podstawy formatowania tekstu i tworzenia części teoretycznej pracy. Przedstawione będą również zasady używania bezpłatnego programu do tworzenia bibliografii oraz wyszukiwania pozycji w katalogu Sowa.

Po zakończeniu części wykładowej osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji.

Spotkanie odbędzie się 21.01.2023 o godzinie 11:00.

Tagi:

21 sty 2023