Razem  z Ukrainą – zajęcia nauki języka polskiego

Razem z Ukrainą – zajęcia nauki języka polskiego

Tło: żółte, na środku sporych rozmiarów plama w kolorze niebieskim. Na górze szkic ptaka, trzymającego w dziobie gałązkę. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, RAZEM Z UKRAINĄ. Język polski dla dorosłych z Ukrainy - grupa zaawansowana. Startujemy od 16 września 2022 r., godz. 9.00. Zapisy przyjmowane są w Bibliotece Głównej lub pod nr telefonu +48537645864.

Razem z Ukrainą – zajęcia nauki języka polskiego

Kontynuując zapoczątkowany w marcu br. cykl pt. „Razem z Ukrainą”, mający na celu wsparcie przebywających w naszym mieście uchodźców, od 16 września w Bibliotece Głównej prowadzić będziemy zajęcia nauki języka polskiego dla osób średnio zaawansowanych. Spotkania odbywać się będą w każdy piątek w godz. 9.00-11.00. Od października planujemy również warsztaty dla grup początkujących.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z lektorem pod nr tel. +48537645864.

16 wrz 2022