Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos.

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 3 – O mężczyznach. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 19 maja godzina 16.00. Poniżej logotypy: Biblioteki, Jaworzna i 120-lecia nadania Jaworznu praw miejskich.

Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos.

Za nami nie lada wyzwanie – rozmowa na temat mężczyzn! Zapraszamy do wysłuchania trzeciego podcastowego odcinka, który w całości dotyczył panów… w literaturze i filmie. Przeszukując biblioteczne zbiory próbowałyśmy znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania: Jakich cech szukamy u naszych partnerów? Jacy są mężczyźni dzisiaj? Co ich znamionuje?

Premiera: 19 maja br. o godz. 16.00. Zapis dostępny będzie na bibliotecznym Facebooku i stronie www.biblioteka.jaw.pl. Niezmiennie liczymy na Państwa obecność (ze słuchawkami lub przy głośnikach). Czekamy także na wszelkie uwagi oraz sugestie.

Do usłyszenia!

AKTUALIZACJA: Zapraszamy do słuchania!

Pobierz zapis tekstowy podcastu

19 - 31 maj 2021