Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Odcinek 15 – Przed urlopem

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 15 – Przed urlopem. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 6 lipca, godzina 16.00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

Nie mogłoby być inaczej. W lipcowym odcinku zaprezentujemy książki i filmy, jakie naszym zdaniem szczególnie zasługują na to, by znaleźć się na wakacyjnej liście. Zdajemy sobie sprawę, że przy tak różnorodnej ofercie zauważenie i wyłuskanie z lawiny nowości tych właściwych, nie jest łatwą sprawą, a ostateczna decyzja wymaga skupienia oraz dużej uważności. Dokonując ostatecznych wyborów warto czasem zboczyć nieco z utartych ścieżek i wypracowanych schematów czytelniczych. Nasze podszepty być może skłonią do sięgnięcia po pozycje z rzadko odwiedzanej półki. Mamy nadzieję, że swoimi sugestiami choć trochę ułatwimy podjęcie decyzji, a to być może złagodzi pewną nerwowość towarzyszącą zwykle przedwyjazdowej krzątaninie. Oczywiście wybrane przez nas tytuły polecamy uwadze niezależnie od planów na najbliższe miesiące. Premiera 15. nagrania 6 lipca o godz. 16.00.
Wszystkie dotychczasowe odcinki dostępne są poprzez stronę internetową www.mbp.jaworzno.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”) lub Facebooka.
Do usłyszenia!

Transkrypcja odcinka