Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie
Social Media Icons
Odwiedź Nas na TwitterzeOdwiedź Nas na FacebookuOdwiedź Nas na YouTubePosłuchaj Naszych PodcastówOdwiedź Nas na Instagramie
Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 16 – Wakacyjne odkrycia

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 16 – Wakacyjne odkrycia. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 28 września, godzina 16.00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

Dwumiesięczna przerwa w nagraniach została przez nas dobrze spożytkowana:). Mamy dla Państwa sporą dawkę świeżych odkryć czytelniczych. Będzie jak zwykle różnorodnie i (mamy nadzieję) ciekawie. Pourlopowe powroty bywają trudne, ale doskonała na wszelkie bolączki codzienności, kojąca niczym balsam i jak zawsze niezawodna – jest literatura. Wyciszając napięcia i niepokoje łagodnie wprowadza nas w powszechny rytm.

Zapraszamy do wysłuchania audycji na temat wakacyjnych odkryć. Niezmiennie zachęcamy także do odwiedzenia naszych placówek i osobistego wyboru dopasowanej do indywidualnych potrzeb, właściwej dla siebie porcji pisarstwa.

Premiera 16. odcinka 28 września o godz. 16.00!

Odsłuchanie wcześniejszych nagrań jest możliwe poprzez stronę internetową www.biblioteka.jaw.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”) lub Facebooka.

Do usłyszenia!

28 wrz 2022