Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 16 – Wakacyjne odkrycia

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 16 – Wakacyjne odkrycia. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 28 września, godzina 16.00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

Dwumiesięczna przerwa w nagraniach została przez nas dobrze spożytkowana:). Mamy dla Państwa sporą dawkę świeżych odkryć czytelniczych. Będzie jak zwykle różnorodnie i (mamy nadzieję) ciekawie. Pourlopowe powroty bywają trudne, ale doskonała na wszelkie bolączki codzienności, kojąca niczym balsam i jak zawsze niezawodna – jest literatura. Wyciszając napięcia i niepokoje łagodnie wprowadza nas w powszechny rytm.

Zapraszamy do wysłuchania audycji na temat wakacyjnych odkryć. Niezmiennie zachęcamy także do odwiedzenia naszych placówek i osobistego wyboru dopasowanej do indywidualnych potrzeb, właściwej dla siebie porcji pisarstwa.

Premiera 16. odcinka 28 września o godz. 16.00!

Odsłuchanie wcześniejszych nagrań jest możliwe poprzez stronę internetową www.biblioteka.jaw.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”) lub Facebooka.

Do usłyszenia!

28 wrz 2022