Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 18 – Życie towarzyskie

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 18 – Życie towarzyskie. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 30 listopada, godzina 16.00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

Edward Dziewoński zwykł mówić, że „jedyne życie, jakie ma sens, to życie towarzyskie”. Nawet największym outsiderom, stroniącym od tłumów indywidualistom, brakuje czasem do pełni szczęścia chociaż tej jednej, najbliższej jednostki osobowej. Oczywiście różne są nasze temperamenty, fantazja i potrzeby. Dla jednych, pod pojęciem życia towarzyskiego kryć się będą całonocne szaleństwa, dla drugich – proste spotkanie, ważna rozmowa. Mamy nadzieję, że w najbliższym odcinku podcastu, którego premiera będzie miała miejsce 30 listopada o godz. 16.00, uda nam się zaciekawić kolejną porcją bibliotecznych propozycji. Niezmiennie zachęcamy także do odsłuchania wcześniejszych nagrań poprzez stronę internetową www.biblioteka.jaw.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”), Facebooka, lub na antenie internetowego Radia Art.

Do usłyszenia!

Tagi: