Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 20 – O muzyce

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 20 – O muzyce. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 31 stycznia 2023, godzina 16.00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

W ostatni dzień miesiąca, czyli 31 stycznia, o godz. 16.00, zapraszamy na premierę nowego odcinka bibliotecznego podcastu Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Dwudziesta rozmowa poświęcona zostanie muzyce. Tradycyjnie, punktem wyjścia będzie subiektywny pakiet propozycji, przygotowany w oparciu o zbiory tradycyjne i multimedialne MBP w Jaworznie.
Niezmiennie zachęcamy do wysłuchania wcześniejszych audycji, do których dostęp jest możliwy poprzez stronę internetową www.mbp.jaworzno.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”) i Facebooka oraz na antenie internetowego Radia Art.

Zapraszamy do słuchania

31 sty 2023