Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 24 – O wodzie

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 24 – O wodzie. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 19 kwietnia, godzina 16:00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

24 maja o godz. 16.00, zapraszamy na premierę 24. odcinka podcastu Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Zgodnie z zapowiedzią, rozmawiać będziemy o wodzie, jak zawsze z rzeczowym podparciem w postaci pochodzących z naszych zbiorów propozycji. Audycja udostępniona zostanie na naszej stronie internetowej www.mbp.jaworzno.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”) oraz Facebooku. Obecni jesteśmy także na antenie internetowego Radia Art. Do usłyszenia!

24 maj 2023