Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 9 – O gotowaniu

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 9 – O gotowaniu. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 19 stycznia godzina 16.00. Poniżej logotypy: Biblioteki, Jaworzna – źródła energii i 120-lecia nadania Jaworznu praw miejskich.

Czym jest dla nas jedzenie, jak ważny jest rytuał przygotowywania posiłków oraz ceremoniał ich podawania, a także, i może najważniejsze, co wydarza się wokół stołu, gdy zasiadamy przy nim z bliskimi… W dziewiątym podcaście przedstawimy kolejną, wyjątkowo smakowitą porcję propozycji filmowych i literackich. Menu będzie urozmaicone, tak by sprostać oczekiwaniom różnych podniebień. Na smakoszy i „pożeraczy” kultury niezmiennie czekamy na bibliotecznej stronie oraz Facebooku.

Premiera 19 stycznia o godz. 16.00. Zapraszamy!

Pobierz transkrypcję odcinka

19 sty 2022