Scrap-book – warsztaty dla dorosłych

Na białym tle pas z pomarańczowymi plamami imitującymi farbę nakładaną pędzlem, obok tekst: SCRAP-BOOK warsztaty dla dorosłych, prowadzenie Angelina Więckowska – instruktorka ds. kultury. Trzeci, dziesiąty, siedemnasty września 2021, godzina 16.30. Logotypy: projektu, biblioteki, ministerstwa, Jaworzna, 120-lecia nadania Jaworznu praw miejskich, TVP Kultura, EXTRA Jaworzno, Puls Jaworzna, SBP.

Scrap-book – warsztaty dla dorosłych

W dniach 3, 10 i 17 września o godz. 16.30 odbędą się warsztaty dla dorosłych z zakresu scrapbookingu. Zajęcia poprowadzi Angelina Więckowska – absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych, instruktor ds. kultury w MCKiS w Jaworznie. Podobnie jak podczas pierwszej części zajęć, dedykowanej dzieciom, wspólnie wykonamy różne rodzaje kartek okolicznościowych, przy wykorzystaniu rozmaitych styli i technik. Niezmiennie sięgniemy po całą gamę ozdobnych detali jak: wstążki, kwiatki, dekoracyjne papiery i stemple. Powstałe prace zaprezentujemy na wystawie w bibliotece i e-prezentacji. Zajęcia zorganizowane zostaną w ramach trzeciej edycji projektu Performatywna książka. Performatywna Biblioteka, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

FOTORELACJA

Uczestnicy warsztatów scrap-book siedzą przy stołach, na których wyłożone są materiały papiernicze.

Uczestnik warsztatów scrap-book przy pracy: zbliżenie dłoni wycinających jeden z elementów dekoracyjnych, w tle kartki białego papieru, utka na temat projektu oraz gotowa kartka z napisem: Czas na kawę z elementami dekoracyjnymi - czajnikiem, filiżanką i babeczką.

Uczestnicy warsztatów siedzą przy stołach, na których przygotowane są materiały papiernicze i artystyczne obok prowadząca zajęcia.

Ustawione w trzech rzędach ozdobne kartki z motywami zaproszenia na kawę/herbatę.

03 wrz 2021