Serwisy MBO

Białe tło, w prawym górnym rogu grafika zielono-żółto-niebieska, w prawym dolnym grafika niebiesko-zielono-żółta. Tekst: Książki online dla każdego. W naszej bibliotece otrzymasz dostęp do ebooków na platformach Biblio ebookpoint, Ibuk Libra, Legimi. Zapytaj bibliotekarza o kod dostępu! Województwo Śląskie. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021. Realizator zadania Biblioteka Śląska. Biblioteka Śląska jest instytucją kultury Samorządu województwa śląskiego. bo.slaskie.pl. Logotypy: Śląskie Budżet Obywatelski, województwo Śląskie, Biblioteka Śląska.

Serwisy MBO

Drodzy Czytelnicy!

Spokojne przechodzenie jesieni w zimę wcale nie jest przykrym okresem. Zabezpiecza się wtedy różne rzeczy, gromadzi się i chowa jak największą ilość zapasów. Przyjemnie jest zebrać wszystko, co się ma, tuż przy sobie, możliwie najbliżej, zmagazynować swoje ciepło i myśli i skryć się w głębokiej dziurze… – i my się w zupełności z Tove Jansson zgadzamy! I wierzymy, że nie ma przyjemniejszego sposobu na zimowe wieczory niż ciepły koc, gorąca czekolada i ciekawa lektura! Dlatego gorąco zachęcamy do korzystania z naszych usług dostępu do ebooków i audiobooków, pozyskanych w ramach zadania “Książki online dla każdego”, finansowanego w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

W ramach usługi możecie pobrać kod do Legimi (Filia Byczyna, Podłęże 2, Gigant i Osiedle Stałe), Ibuk LibraEbookpoint Biblio (Wypożyczalnia dla Dorosłych i Dział Multimedialny).

Aby otrzymać dostęp do wybranego serwisu, zgłoś się do jednej z wymienionych wcześniej bibliotek (osobiście lub mailowo) po kod dostępu. Zapraszamy!

*Dane kontaktowe dostępne pod adresem https://biblioteka.jaw.pl/strona/kontakt-i-godziny-otwarcia-2/

Tagi:

30 lis 2021