„Stalker”. Spotkanie z Jolantą Bartoś

Tło białe. Grafika: wzór stylizowany na układ scalony. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Sieci w sieci, „Stalker” spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś. Logotypy: Biblioteki, GKRPA, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna, kampanii lokalnej pt. Jaworzno mówi STOP Cyberprzemocy.

„Stalker”. Spotkanie z Jolantą Bartoś

23 września o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie z Jolantą Bartoś – pisarką, absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Autorka przygodę z literaturą rozpoczęła od bajek opowiadanych młodszemu bratu. Potem powstawały liczne historie pisane do szuflady. Spełnieniem marzeń stało się wydanie powieści „Stalker”. Tematyka książki nie była przypadkowa. Czym jest stalking Jolanta Bartoś wiedziała z własnego doświadczenia…
Pisarka ma swym dorobku także tytuły: „Niepokorna” (2016), „Jad” (2017), „Fatum” (2018), „Obłęd” (2018), „Uwięzieni w Galerii Lochy” (2018).
Wydarzenie zorganizowane zostanie w ramach realizacji bibliotecznego projektu pn. „Sieci w sieci. O cyberprzemocy i innych zagrożeniach” współfinansowanego ze środków z budżetu gminy, pochodzących z wpływów z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Projekt jest częścią działań lokalnej kampanii „Jaworzno mówi STOP cyberprzemocy”.

Tło: wnętrze zamkniętego pomieszczenia, na ścianie koloru pomarańczowego wisi biała tablica sucho ścieralna, na wprost widoczny biały, sporych rozmiarów ekran. Na pierwszym planie, oparta o biurko, stoi kobieta. Tło: wnętrze zamkniętego pomieszczenia, na wprost ściana w kolorze pomarańczowym a na niej wisi biała tablica sucho ścieralna, tuż obok stoi flipchart, widać drzwi wejściowe do Sali, a z prawej strony pomarańczowe rolety zasłaniające duże okna. Z lewej strony widać fragment białego, sporych rozmiarów ekranu. Zdjęcie przedstawia siedzących tyłem uczestników spotkania i prowadzącą, stojącą przy biurku.

23 wrz 2021