Spotkanie okolicznościowe pt. „Święta ze smakiem”

W środku plakatu zbite ze sobą ciemno-brązowe deski. Naokoło nich znajdują się dekoracyjne pudełka przewiązane kolorowymi wstążkami, złote ażurowe i czerwone bombki na choinkę, gałązka świerku, szyszka i zasuszone ozdoby z plastrów cytryny. W środku tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie – Czytelnia Naukowa i Czasopism oraz Klub Robótek Ręcznych zapraszają na spotkanie pt. „Święta ze smakiem”, Wystawa prac Klubu Robótek Ręcznych 12 grudnia 2022 godz. 16.00, Serdecznie zapraszamy. U dołu tekstu dwa logotypy.

Spotkanie okolicznościowe pt. „Święta ze smakiem”

Czytelnia Naukowa i Czasopism Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie zaprasza, 12 grudnia 2022 r. o godz. 16.00, na spotkanie okolicznościowe pt. Święta ze smakiem, współorganizowane z uczestniczkami Klubu Robótek Ręcznych. Wydarzenie od kilkunastu lat wpisane jest w grudniowy kalendarz. Wieczór wypełnią: wspólne kolędowanie, opowieści o bożonarodzeniowych zwyczajach oraz wystawa prac uczestniczek klubu.

12 gru 2022