Sztuka ruchu realizująca zasady równowagi w naturze – spotkanie organizacyjne

Tło: żółto-złote. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie.Sztuka ruchu realizująca zasady równowagi w naturze. 28 marca 2024 r. godz. 12.00. Prowadzenie: dr hab. Jakub Byrczek. Logotypy: biblioteki i miasta Jaworzna

Sztuka ruchu realizująca zasady równowagi w naturze – spotkanie organizacyjne

O tym, że aktywność fizyczna ma nieoceniony wpływ na ludzkie zdrowie nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Codzienna dawka ruchu nie tylko utrzymuje nasz organizm w dobrej kondycji, ale również dodaje energii i polepsza samopoczucie. Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom 28 marca 2024 r. o godz. 12.00, zainaugurujemy kolejną edycję spotkań z cyklu „Sztuka ruchu realizująca zasady równowagi w naturze”. Warsztaty niezmiennie poprowadzi dr hab. Jakub Byrczek – propagator holistycznego podejścia do zdrowia człowieka.
Wydarzenie zrealizujemy w ramach programu „Biblioteka dla zdrowia – czytaj, ucz się i dbaj o siebie”.

Tagi:

28 mar 2024