Wakacyjny piknik z Biblioteką

Tło: białe, z kraciastym kocem zajmującym pionowo i nieco ukośnie przestrzeń po prawej stronie. Na kocu w kolorach czerwieni, pomarańczu i bieli, ułożono: otwartą książkę, której strony zdobią kwiaty, szachownicę, z rozstawionymi na niej pionkami do gry w Warcaby, trzy kostki do gry – zieloną, niebieską i czerwoną, a także kosz piknikowy, z którego wystaje kawałek arbuza i niebieski robot. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Piknik z Biblioteką. Kiedy: 13 sierpnia 2022, godz. 10:00 – 13:00. Gdzie? Parking rowerowy Płaszczka przy jaworznickich Plantach. W programie: Turniej gier planszowych, Zabawy podwórkowe, Robotowe rozgrywki, Bookcrossing dla dorosłych i dzieci, Mała Książka Wielki Człowiek – zajęcia edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i rodziców. Czekamy na Was! Logo: biblioteki i Jaworzna – źródła energii.

Wakacyjny piknik z Biblioteką

13 sierpnia, w godz. 10.00-13.00, zapraszamy na trzecią, ostatnią już odsłonę wakacyjnego pikniku z biblioteką. Dla osób, które zdecydują się spędzić ten czas razem z nami, przygotowaliśmy atrakcyjny program aktywności edukacyjno-rozrywkowych. Czytelnicy, niezależnie od wieku – pasjonaci, jak i debiutanci, będą mogli wziąć udział w akcji wymiany książek, w ramach wciąż niezwykle popularnego bookrossingu. Na najbardziej zaangażowanych czekać będą drobne niespodzianki.
Dobra zabawa gwarantowana! Czekamy na parkingu rowerowym, czyli pod tzw. „płaszczką”!

13 sie 2022