Wielka wymiana książkowa – Bookcrossing

Tło: różowe. Ilustracje: Z lewej strony rysunek dziewczyny z długimi włosami w białej bluzce czytającej książkę. Z prawej strony sterta różnokolorowych książek Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Wypożyczalnia dla Dorosłych Bookcrossing. Wielka wymiana książek. 08.05.2023 – 13.05.2023. Prosimy nie przynosić bardzo zniszczonych książek. Wymieniajmy się takimi książkami, jakie chętnie zabralibyśmy do domu Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Wielka wymiana książkowa – Bookcrossing

Wypożyczalnia dla Dorosłych serdecznie zaprasza na akcję Bookcrossingu. To świetna okazja do uzupełnienia domowego księgozbioru, a także do przyniesienia już przeczytanych książek. Wielka wymiana książek będzie się odbywać w dniach 08-13.05.2023 w Wypożyczalni dla Dorosłych. Prosimy nie przynosić bardzo zniszczonych książek. Wymieniajmy się takimi książkami, jakie chętnie zabralibyśmy do domu.

08 - 13 maj 2023