Wierszyki na drugie śniadanie

Tło: rozmazany kolor żółty, gdzieniegdzie ciemniejsze tony oraz widoczne plamy czerwieni. Po lewej stronie czerwony liść, poniżej niego rysunek jeża oraz dyni. Dolną część plakatu zajmuje kolorowa grafika przedstawiająca rudowłosą dziewczynę, obok której narysowano jeża z jabłkiem. Lewa część grafiki stanowią kolorowe liście. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Wierszyki na drugie śniadanie, Nasza Pani Jesień spotkanie z Urszulą Kępką, 29 września 2022 r. godz. 10.00. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Wierszyki na drugie śniadanie

Małych sympatyków twórczości Urszuli Kępki gorąco zapraszamy na spotkanie z jaworznicką poetką, które odbędzie się 29 września 2022 r. o godz. 10.00, w ramach reaktywowanego po dłuższej przerwie cyklu „Wierszyki na drugie śniadanie”. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie jesień – najbardziej kolorowa z pór roku. Mamy nadzieję, że pogodne i pełne ciepła wiersze autorstwa naszego gościa, przegonią deszczowe chmury i sprawią, że w końcu będziemy mogli się cieszyć prawdziwą złotą, polską jesienią.

Tagi:

29 wrz 2022