Wokół sakramentów. Pokuta

Tło: zdjęcie przedstawiające miasto z lotu ptaka. Zabudowania, utrzymane w kolorystyce brązu, beżu i pomarańczu, gdzieniegdzie poprzetykane zielenią drzew, nasuwają myśl, że to miejsce może się znajdować na terenach Ziemi Świętej. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Wokół sakramentów. Pokuta. Wykład ks. dr. Lucjana Bielasa. Termin: 19.05.2023, godz. 16:30. Biblioteka Główna. Logo: Biblioteki i Jaworzna - źródła energii.

Wokół sakramentów. Pokuta

19 maja o godz. 16.30, zapraszamy na kolejny wykład ks. dr. Lucjana Bielasa z cyklu „Wokół sakramentów”. Najbliższa prelekcja poświęcona zostanie pokucie, zaliczanej w Kościele katolickim, wraz z namaszczeniem chorych, do sakramentów uzdrowienia.

Spotkanie odbędzie się w audytorium Biblioteki Głównej.

19 maj 2023