Z okazji 11. edycji NARODOWEGO CZYTANIA ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU  W QUIZIE PT. O WYŻSZOŚCI UCZUĆ NAD ROZUMEM. BALLADY I ROMANSE ADAMA  MICKIEWICZA.

Z okazji 11. edycji NARODOWEGO CZYTANIA ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W QUIZIE PT. O WYŻSZOŚCI UCZUĆ NAD ROZUMEM. BALLADY I ROMANSE ADAMA MICKIEWICZA.

Tło: kremowe. W centrum plakatu znajdują się trzy duże kwiaty czerwonej róży, a na ich tle siedzi młody Adam Mickiewicz. Wieszcz jest zamyślony, podpiera brodę na jednej dłoni, a drugą trzyma w okolicach serca. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Manifestacja o wyższości uczucia nad rozumem. Ballady i romanse Adama Mickiewicza. Quiz. Narodowe Czytanie 2022. Logo: MBP Jaworzno, Narodowe Czytanie, Jaworzno – źródło energii.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza do udziału w quizie literackim, przygotowanym z okazji tegorocznej, 11 edycji Narodowego Czytania. Inspiracją do zagadek były Ballady i romanse Adama Mickiewicza – dzieło, w którym uczucia górują nad rozumem, świat nadprzyrodzony i tajemniczy nad rzeczywistym, namacalnym. Życzymy miłej zabawy.

Tagi: , ,

02 - 09 wrz 2022