Z punktu widzenia filozofii

Tło: białe. Po prawej stronie plakatu fragment posągu Arystotelesa. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Z punktu widzenia filozofii. Rozprawa o metodzie. 7 grudnia 2022 r. godz. 17.00 prowadzenie: dr hab. prof. UŚ Tomasz Kubalica. Logotypy: biblioteki i miasta Jaworzna.

Z punktu widzenia filozofii

7 grudnia br. o godz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu pn. „Z punktu widzenia filozofii”. Tym razem przedmiotem dyskusji będą poglądy  Kartezjusza – francuskiego uczonego: matematyka, fizyka, jednego z najwybitniejszych myślicieli XVII wieku. Wszystkich chętnych do udziału w rozmowie serdecznie zapraszamy do Biblioteki Głównej w imieniu prowadzącego dr hab. Tomasza Kubalicy, prof. UŚ.

Lektura pomocnicza „Rozprawa o metodzie” dostępna jest w Informatorium.

Tagi:

07 gru 2022