Zimowe obrazki. Spotkanie autorskie z Urszulą Kępka

Tło: ciemnoróżowe. Gdzieniegdzie umieszczono niebieskie, śnieżne płatki. W dolnej części plakatu znajduje kolorowy obrazek, przedstawiający postaci dzieci, uczestniczących w balu karnawałowym, przebranych za postaci: króla, królową, żabkę i czarownicę. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Wierszyki na drugie śniadanie. Spotkanie autorskie z Urszulą Kępką."Zimowe obrazki" 26 stycznia 2023 r. godz. 10.00. Logotypy: MBP w Jaworznie i miasta Jaworzna.

Zimowe obrazki. Spotkanie autorskie z Urszulą Kępka

Choć widok za oknem daleki jest od zimowej scenerii, o jakiej marzą dzieci, to jednak nie tracimy nadziei, że wkrótce to się zmieni i będziemy mogli wspólnie cieszyć się białym puchem. Tymczasem zapraszamy najmłodszych na spotkanie z Urszulą Kępką, 26.01.2023 r. o godz. 10.00, w trakcie którego przywołane zostaną, za pomocą wierszy i ilustracji, charakterystyczne dla obecnej pory roku obrazki.

26 sty 2023