Znajdziesz mnie w bibliotece – biblioteczna gra mobilna

Opis alternatywny: Plakat w kolorze fioletowo-różowym. Po bokach białe linie z kropką na koocu. Na górze odwrócony wizerunek Mikołaja Kopernika w czarnych okularach. Niżej biały napis Znajdziesz mnie w bibliotece, biblioteczna gra mobilna. Więcej informacji na stronie www.mbp.jaworzno.pl. Na dole grafiki na białym polu znajdują się logotypy biblioteki, Studwudziestolecia praw miejskich Jaworzna oraz miasta Jaworzna.

Znajdziesz mnie w bibliotece – biblioteczna gra mobilna

Od 8 maja do 8 czerwca 2021 roku zapraszamy do udziału w grze mobilnej pod tytułem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Na terenie biblioteki ukryjemy wizerunki pięciu postaci historycznych związanych z polską nauką, sztuką, historią oraz literaturą. Zadaniem uczestników będzie ich odnalezienie. Przy każdym bohaterze zamieszczony zostanie kod QR, kierujacy do zagadki, po rozwiązaniu której pojawi się mała nagroda. Aby wziąć udział w zabawie, należy zabrać ze sobą urządzenie mobilne z aparatem i dostępem do Internetu oraz aplikacją umożliwiającą skanowanie kodów QR. Zachęcamy do poszukiwań!

08 maj 2021 - 08 cze 2021